Produkty

Naše produkty

Nabízíme produkty od známých výrobců z celého světa. Na našich webových stránkách najdete podrobné popisy jednotlivých produktů. Upozorňujeme, že vybrané produkty jsou k dispozici také jako rodinné balíčky. Můžete porovnat, která velikost a cena ja pro vás nejvýhodnější. V některých případech nabízíme také sezónní slevy.

Vyhledávání produktů

Víte přesně, co hledáte? Poté jednoduše zadejte název produktu do vyhledávacího pole a zobrazí se všechny produkty spojené s názvem produktu!

Produkty lze najít také prostřednictvím vyhledávání kategorií, značek, filtrů, recenzí a cen.

Pokud vyhledávání nebylo úspěšné, zde je několik tipů:

  • Zkontrolujte pravopis hledaného výrazu
  • Zkuste podobné vyhledávací heslo
  • Použijte jednodušší hledaný výraz

Stále nemůžete najít hledaný produkt? Pošlete nám e-mail a sdílejte název produktu s naším týmem zákaznické podpory. Uděláme, co bude v našich silách, abychom ho přidali do našeho sortimentu.

Vzhled produktu se liší od fotografie na naší webové stránce

V zásadě se vždy snažíme nabízet všechny fotografie našich produktů v obchodě a průběžně je aktualizovat. Někdy se ale může stát, že nás výrobce neinformuje o změnách konstrukce. V tomto případě žádáme o shovívavost.
Budeme ale velmi rádi, pokud nás o tomto problému informujete. Děkujeme!

Upozorňujeme, že barvy produktů zobrazené na obrazovce se mohou lišit od původního odstínu produktu v závislosti na nastavení počítače.

Chybí vám v našem obchodě nějaký produkt?

Vítáme všechny návrhy produktů, které s námi chcete sdílet. Budeme se snažit daný produkt nebo značku zařadit do naší nabídky. Kontaktujte prosím náš zákaznický servis! Těšíme se na vaše nápady!

Máte další dotazy ohledně našich produktů?

Jsme vám k dispozici! Jednoduše kontaktujte náš zákaznický servis.

Při testování našich produktů máme spoustu legrace, dostáváme skvělou zpětnou vazbu od našich zákazníků a účastníme se školení o produktech. To nám ve většině případů umožňuje poskytnout okamžitou odpověď na všechny dotazy zákazníků. Náš sortiment je ale rozsáhlý - pokud náš tým zákaznické podpory nemůže zpracovat konkrétní požadavek, je předán přímo výrobci. Požadované informace jsou pak zaslány e-mailem. Těšíme se na vaší zprávu!