Firemní zákazníci

Jsem firemní zákazník.

Jako firma u nás můžete nakupovat s platným DIČ nebo IČO. Pro firmy je důležité, aby bylo DIČ registrováno pro nákup v EU - takto bude vystavena faktura osvobozená od daně. Upozorňujeme, že naše společnost sídlí v Rakousku a rakouští firemní zákazníci nemají nárok na odpočet daně, protože se nejedná o doručení v rámci Evropského společenství.

Náš systém automaticky kontroluje DIČ v souladu s pokyny Evropské unie. Pokud nemá Vaše firma DIČ k dispozici, máte možnost zadat IČO, které bude poté uvedeno na faktuře.

Firemní objednávky

Informace k vytvoření objednávky

Nakupovat můžete přímo v našem internetovém obchodě nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Pro správnou fakturaci a správné vyřízení objednávky nám prosím sdělte:

  • název společnosti;
  • DIČ;
  • fakturační a dodací adresu;
  • e-mailovou adresu pro potvrzení objednávky;
  • e-mailovou adresu pro zasílání faktur a dobropisů;
  • telefonní číslo pro případné dotazy ohledně dodání;
  • Vaše interní číslo objednávky, které bude uvedeno na faktuře.

Pokud objednáváte prostřednictvím kontaktního formuláře a náš tým již vytvořil cenovou nabídku, žádáme Vás o uvedení jejího čísla pro referenci.

Cenová nabídka

Pokud potřebujete vystavit cenovou nabídku, kontaktujte prosím náš tým.

Pro co nejrychlejší zpracování budeme potřebovat výše uvedené informace.

Upozorňujeme, že námi vypracovaná nabídka je ceníkem. Pro firemní zákazníky nejsou stanoveny žádné specifické ceny.

Získám jako přeprodejce lepší ceny?

Náš sortiment může být tak široký jen proto, že nakupujeme od široké škály značek - sami jsme prodejci. Proto nemůžeme zájemcům o přeprodej nabídnout speciální ceník.

Jak obdržím fakturu?

Nákup na fakturu

Jako firma můžete využít platební metodu "Buy Now, Pay Later" prostřednictvím našeho platebního partnera Billie.

Jak tato platební metoda funguje?
Po odeslání objednávky obdržíte od Billie výzvu k platbě. Splatnost faktury určuje platební partner a my ji nemůžeme ovlivnit. Veškeré informace o platbách najdete ve svém nákupním portálu.

Prodloužení doby splatnosti
Ohledně prodloužení doby splatnosti kontaktujte prosím přímo Billie, a to prostřednictvím nákupního portálu. Lhůtu nelze z naší strany prodloužit. Nejsme také zodpovědní za případné platební upomínky.

Stav úhrady faktur
Stav úhrady faktur si Vaše účetní oddělení rovněž může prohlédnout prostřednictvím nákupního portálu Billie. Náš zákaznický servis Vám k tomu bohužel nemůže poskytnout žádné informace, a to z důvodu ochrany osobních údajů.

Pokud jste zadali objednávku a ihned potřebujete účetní doklad, rádi Vám vystavíme pro forma fakturu. Můžete nás kontaktovat zde.

Konečné faktury jsou generovány automaticky po odeslání zásilky. Při procesu objednání si můžete vybrat, zda chcete fakturu obdržet ekologicky e-mailem, nebo v papírové podobě jako součástí zásilky.

Pokud fakturu neobdržíte či ztratíte, můžete si její kopii stáhnout přímo ve svém zákaznickém účtu.

Jak mohu změnit fakturu?

Na Vaši žádost rádi požadovanou fakturu upravíme - stačí nás kontaktovat. Sdělte nám prosím číslo příslušné faktury a všechny údaje, které si přejete změnit.